Pazar , 25 Haziran 2017
Garantili ve Profesyonel Beko Servisi Kadıköy’de Hizmetinizde
beko-servis-merkezi

Garantili ve Profesyonel Beko Servisi Kadıköy’de Hizmetinizde

Dünya çapında ün salmış, kalitesi, konforu, ergonomisi ve bir dünya markası olması ile bilinen elektronik ve beyaz eşya devi Beko, Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan ve sevilerek tercih edilen bir markadır. Aklınıza gelebilecek bütün elektronik ürünleri bünyesinde barındıran Beko, her geçen gün kendisini geliştirmek ve adeta rakip tanımamaktadır. Kalite ve yenilik konusunda rakipleri ile arasında açık ara fark ile üstünlük avantajı olan Beko, kendini geliştirirken kendisiyle yarışmaktadır demek mümkündür. Biz de Özel Kadıköy Beko Servis firması olarak Beko ürünlerinizin tüm teknik süreçlerinde hizmet vermek üzere İstanbul’un sevilen ve kalabalık nüfuslu ilçesi Kadıköy’de konuşlandık.

Yılların tecrübesi firmamız, Beko ürünleriniz için uzman kadromuz ile özel teknik servis hizmeti vermektedir. Tüm Beko kullanıcılarının tercih edebileceği firmamız, Kadıköy’de işinin hakkını veren sayılı firmalardan biridir. Müşterilerimiz de farkımızı bilmekte ve bu nedenle büyük bir çoğunlukla bizi tercih etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman üst kademede tutmaya özen gösteren firmamız, Beko kullanıcılarından aldığı olumlu geri dönüşlerin mutluluğunu sizlerle paylaşırken sunmuş olduğumuz hizmetlerin avantajları çoğu özel servis firmasında yer almamaktadır.

Firmamız aynı gün servis hizmeti sağlamak gibi Beko kullanıcılarının çok sevdiği ve çok revaçta tuttuğu bir hizmeti sürdürmektedir. Örneğin Beko marka küçük ev aletiniz arızalandı, bizimle iletişime geçin, aynı gün onarımını yapıp size teslim edelim. Bu hizmetimizi veremeyeceğimiz durumlarda ise hızlı servis hizmetimizle sizin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Hızlı servisin yanı sıra son derece önemli bir detay daha bulunmaktadır: Orijinal parça değişimi. Özel Beko Servis İstanbul firmamızın tüm işlemleri bir yıllık garantiyi de kapsamaktadır. 7/24 aktif olan çağrı merkezimiz aracılığı ile bize istediğiniz her gün ve her saat ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*