Perşembe , 17 Ağustos 2017
Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Başrolünü Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Star Tv’nin sevilen dizisi romantik komedi Kiralık Aşk’ın 28.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Buzadam Ömer ve samimi Defne’nin hareketli, komik, çok girift aşkını konu alan dizi takipçileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğim cuma yayınlanan 27.bölüm her zamanki gibi Ömer ve Defne ikilisinin çetrefilli bi o kadarda samimi aşkları seyirci tarafından ilgiyle izlendi. Ha bu arada diğer karakterleri çılgın Koriş, çatlak Neriman, sınır tanımayan Sude, vefalı dost Sinan, kötü adam Deniz daha bir çok renkli kişiliği olan karakterleri de unutmayalım. Ayrı ayrı özel ve farklı karakterleri olan oyuncular özellikle Onur Büyüktopçu oyunculuğuyla seyircileri kırdı geçirdi. Sevilen “Koriş” karakteriyle bölüme yine damgasını vurdu.

27.Bölümde ne beraber ne de ayrı olamayan Ömer ve Defne ikilisi tartışmadan duramazlar. Ömer’in Sude yaptıklarını ödettiğini duyan Defne çok sevinir. Sude Defne’ye herşeyi anlatıp özür dileyip kendini affettirse de Ömer Sude’yi affetmez. Bunu öğrenen Sinan’la Sude’nin arası bozulur. Sinan Yasemin’in şirketiyle ortak bir iş yapmayı teklif eder. Yasemin iş teklifini kabul eder ve iki şirket ortak çalışmaya başlar.

Ömer çalışmanın tasarımında olsa da Defne’nin yanına gitmeye dirense de Defne Ömer’i kendi ayağına getirecek olan şeyi çok iyi bilmektedir. Tüm gizem o esrarengiz kalemde saklıdır…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*